(+48) 881 580 580*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Kredyt hipoteczny

3 kroki do kredytu. Zrób pierwszy krok od kontaktu z naszym doradcą. Kredyt z dofinansowaniem wkładu własnego MDM.

Dziś, możliwość zamieszkania we własnym domu lub mieszkaniu, w większości wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu hipotecznego. To forma finansowania, której zabezpieczeniem jest z reguły hipoteka.


Celem kredytu hipotecznego może być np. budowa, zakup albo remont domu lub mieszkania. Dziś rynek bankowy oferuje szeroką gamę kredytów hipotecznych. Warto pamiętać jednak, że kredyt ten jest długoletnią formą finansowania, dlatego szczególnie ważne jest, by uważnie i rozsądnie dobrać ofertę uwzględniającą indywidualne możliwości kredytobiorcy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele ofert kredytowych. Trudno wybrać tę najkorzystniejszą, choćby z tego powodu, że nie sposób zapoznać się z należytą starannością i dokładnością z każdą ofertą. Ważnym czynnikiem jest tutaj czas potrzebny nie tylko na analizę oferowanych form finansowania, ale i na załatwienie wielu formalności.

Dbając o potrzeby i bezpieczeństwo Klienta, szanując Jego czas, dokonujemy analizy dostępnych na rynku ofert kredytowych. Nasz niezależny Doradca spotka się z Tobą w celu zapoznania się z Twoimi wymaganiami, potrzebami i możliwościami, a następnie spośród dostępnych na rynku ofert przedstawi najdogodniejszą dla Ciebie. Uzyskasz również pomoc w zakresie aspektów formalnych. Pozwoli to Tobie zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie, analizowanie i porównanie ofert.

NOVUM CREDIT oferuje kompleksową, profesjonalną pomoc w tym zakresie. Naszą domeną jest rzetelność, dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, bezpieczeństwo, szybkość, łatwość i elastyczność.

logo THE ONE CARE Invest Group

NOVUMCREDIT Spółka z o.o., ulica  Szeroka 10/3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, POLSKA. NIP: 9950226232 / REGON 302472395 / KRS 0000467522
Kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł wpłacony w całości. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego