(+48) 881 580 580*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Kredyt konsolidacyjny

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele ofert kredytowych. Trudno wybrać tę najkorzystniejszą, choćby z tego powodu, że nie sposób zapoznać się z należytą starannością i dokładnością z każdą ofertą. Ważnym czynnikiem jest tutaj czas potrzebny nie tylko na analizę oferowanych form finansowania, ale i na załatwienie wielu formalności.


KREDYT KONSOLIDACYJNY - to produkt finansowy, który pozwala spłacić wszystkie dotychczasowe zobowiązania kredytobiorcy. Bank, po spłaceniu zadłużenia, oferuje w zamian jeden kredyt. Zaletą tego rozwiązania jest mniejsza rata, niższe oprocentowanie oraz dłuższy okres spłaty w stosunku do pozostałych zobowiązań. Wskutek kredytu konsolidacyjnego dochodzi do korzystnego z punktu widzenia kredytobiorcy, uporządkowania i ułatwienia harmonogramu spłat poszczególnych zobowiązań.

KREDYT REFINANSOWY - pozwala zastąpić drogi kredyt, kredytem niżej oprocentowanym. Taka możliwość jest szczególnie korzystna, jeśli rynek kredytów w chwili otrzymania kredytu znacznie różni się od obecnego stanu tego rynku. Często bowiem ma miejsce sytuacja, w której mimo iż wybór banku w okresie zaciągnięcia kredytu poparty był wnikliwą analizą i jawił się wyjątkowo korzystnie, to dziś oferta banków jest w tym zakresie dużo korzystniejsza. Celem takiego kredytu jest spłata dotychczasowych kredytów.

logo THE ONE CARE Invest Group

NOVUMCREDIT Spółka z o.o., ulica  Szeroka 10/3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, POLSKA. NIP: 9950226232 / REGON 302472395 / KRS 0000467522
Kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł wpłacony w całości. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego