(+48) 881 580 580*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Kredyt samochodowy

Marzysz o własnym samochodzie? Nie trać czasu i realizuje swoje plany. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Kredyt samochodowy pozwala sfinansować zakup pojazdów nowych jak i używanych. Kredytem tym objęte mogą być zarówno samochody, jak i inne pojazdy, takie jak: motocykle, quady, skutery, czy przyczepy kempingowe. Alternatywą dla tej formy finansowania zakupu może być leasing, pożyczka hipoteczna lub kredyt gotówkowy.


Obecnie na rynku dostępnych jest wiele ofert kredytowych. Trudno wybrać tę najkorzystniejszą, choćby z tego powodu, że nie sposób zapoznać się z należytą starannością i dokładnością z każdą ofertą. Ważnym czynnikiem jest tutaj czas potrzebny nie tylko na analizę oferowanych form finansowania, ale i na załatwienie wielu formalności.

Dbając o potrzeby i bezpieczeństwo Klienta, szanując Jego czas, dokonujemy analizy dostępnych na rynku ofert kredytowych. Nasz niezależny Doradca spotka się z Tobą w celu zapoznania się z Twoimi wymaganiami, potrzebami i możliwościami, a następnie spośród dostępnych na rynku ofert przedstawi najdogodniejszą dla Ciebie. Uzyskasz również pomoc w zakresie aspektów formalnych. Pozwoli to Tobie zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie, analizowanie i porównanie ofert. NOVUM CREDIT oferuje kompleksową, profesjonalną pomoc w tym zakresie. Naszą domeną jest rzetelność, dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, bezpieczeństwo, szybkość, łatwość i elastyczność.

logo THE ONE CARE Invest Group

NOVUMCREDIT Spółka z o.o., ulica  Szeroka 10/3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, POLSKA. NIP: 9950226232 / REGON 302472395 / KRS 0000467522
Kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł wpłacony w całości. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego