(+48) 881 580 580*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Dla kogo adresowane?

Prosta, przejrzysta, klarowna i zrozumiała.
Bez BIK, BIG, KRD oraz z komornikiem!
Żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo prezenty!


mikroPOŻYCZKA L365 czyli małe pożyczki pod zastaw to jasna i klarowna oferta dla osób szukających szybkiego wsparcia finansowego. Nie interesują nas żadne bazy Twojej zdolności kredytowej ( BIG, BIK, BRKM, KRD, ERIF, VERIF ) oraz zajęcia egzekucyjne przede wszystkim komornicze!


Pożyczki pod zastaw to przede wszystkim, zostawiony zastaw jako zabezpieczenie na wypadek problemów ze spłatą. Nasza firma akceptuje przede wszystkim zastawy wartościowe, w szczególności:

  • Nowe telefony - smartfony marek Samsung, Apple czy Sony X-peria
  • Nowe tablety renomowanych marek
  • Nowe i używane laptopy, ultrabooki
  • Nowe i używane komputery stacjonarne tylko i wyłącznie marki Apple I'mac
  • Nowe i używane komputery All in One
  • Pozostały sprzęt komputerowy
  • Nowe telewizory LCD, LED renomowanych marek
  • Sprzęt Audio przede wszystkim kina domowe renomowanych marek

NOVUM CREDIT - właściciel marki LOMBARD365 wyznaje zasadę szybkiego i bezpiecznego dla obu stron procesu decyzyjnego. Opłaty są proste i od samego początku współpracy jasne. Nie stosujemy żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Z nami zrozumiesz od samego początku ile będzie Cie kosztować pożyczka pod zastaw oraz ile będziesz musiał zwrócić przy danym, dopasowanym indywidualnie harmonogramie spłaty.

Jeżeli trzymasz się swojej części umowy i spłaty pożyczki w terminie, nie możesz spodziewać się dodatkowych opłat. Nasze relacje budujemy na zaufaniu. Dodatkowo aby promować szczere i terminowe spłaty nagradzamy osoby po ukończeniu okresu trwania umowy wartościowymi prezentami*.


*Prezenty za terminową spłatę dotyczą tylko i wyłącznie pożyczek powyżej 10.000 zł.
** Interesują nas tylko wybrane i przedstawione przedmioty jako zastaw. Minimalna pożyczką jaką udzielamy to 1.000 złotych. Nie skupujemy i nie przyjmujemy zastawów w postaci przedmiotów starych i nie wartościowych, przedmiotów typu AGD, RTV, czy złota i zegarków. Mamy jasno sprecyzowaną ofertę.
*** Udzielana pożyczka stanowi maksymalnie 50% wartości zostawianego zastawu. Wycena wymienionych wyżej przedmiotów odbywa się na nasz koszt na podstawie ofert zamieszczonych w internecie. W przypadku minimalnej pożyczki w kwocie 1.000 zł zastaw musi mieć wartość nie mniej niż 2.000 złotych.
logo THE ONE CARE Invest Group

NOVUMCREDIT Spółka z o.o., ulica  Szeroka 10/3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, POLSKA. NIP: 9950226232 / REGON 302472395 / KRS 0000467522
Kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł wpłacony w całości. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego