(+48) 881 580 580*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Idea PAYtime

Traktujemy Ciebie poważnie i uczciwie. Wierzymy, że jasne i klarowane zasady odnośnie opłat procentują zaufaniem. Stworzyliśmy ideę PAYtime aby wynagradzać Ciebie za terminowość. Terminowość się opłaca.

NOVUM CREDIT i LOMBARD365 wyznaje zasadę szybkiego i bezpiecznego dla obu stron procesu decyzyjnego. Opłaty są prosty i od samego początku współpracy jasne. Nie stosujemy żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Z nami zrozumiesz od samego początku ile będzie Cie kosztować pożyczka oraz ile będziesz musiał zwrócić przy danym, dopasowanym indywidualnie harmonogramie spłaty.


Jeżeli trzymasz się swojej części umowy i spłaty pożyczki w terminie, nie możesz spodziewać się dodatkowych opłat. Nasze relacje budujemy na zaufaniu. Dodatkowo aby promować szczere i terminowe spłaty nagradzamy osoby po ukończeniu okresu trwania umowy wartościowymi prezentami.

Jedna stawka dla wszystkich, bez podziału na zdolność finansową, posiadany majątek czy wiek. Wszyscy są równi wobec siebie. Po prostu - "Innowacyjne Finanse".

logo THE ONE CARE Invest Group

NOVUMCREDIT Spółka z o.o., ulica  Szeroka 10/3, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, POLSKA. NIP: 9950226232 / REGON 302472395 / KRS 0000467522
Kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł wpłacony w całości. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego